Apple dan iphone 7 Sızıntısı

9
796

Birkaç hafta öncelikle Tayvanlı imalatçı Catcher, Apple’ın sıradaki iPhone modeli iPhone 7’ye ait bulunduğu iddia edilen şematik görüntülerini sızdırmıştı. şirket HTC ve Samsung gibi büyük şirketlerin yekpare kasalarını üretiyor. Catcher, daha evvela de iPad Mini tabletin kasasını üretmiş ve söylendiğine göre iPhone 6 tasarım sürecinin bir parçası olmuştur.

iphone 7
iphone 7

Yani görünüşe göre Apple ile bir çeşit ilişkisi mevcut. Bu sebepten dolayı iPhone 7 için de Apple ile çalışıyor olma ihtimali yüksek ve inanmak hiç de zor değil. Japon blog Macotakara’nın tedarik zincirinde bulunan kaynaktan elde ettiği bilgiler doğrultusunda şimdi de iPhone 7 Pro’nun çift kameralı tasarıma sahip şematik kasa görüntüleri ortaya çıktı. Kaynak, kasanın altında bulunan 3 noktanın iPad Pro modelinde bulunduğu bunun gibi Smart Connector’ün bir parçası olduğunu söylüyor.

Macotakara’nın sızdırdığı görüntüler, iPhone 7 varolan modelden daha ince olacağı ve çift stereo hoparlörler olacağı söylentilerini yalanlıyor.

9 YORUMLAR

  1. iPhone 7 daha çok konuşulur fakat benim de gözlemlediğim kadarı ile Apple iPhone 5’ten iPhone 6’ya geçerken yaptığı radikal değişikliklerden ,çok daha fazlasını iPhone 7’ye yapacak gibi gözüküyor

  2. bakıyoruz özellikler hep aynı hiçbir gelişme yok almayacaksın o telefonu ve satışlar düşecek.
    bak o zaman o apple nasıl telefonlar yapıyor

  3. 5 esin kasa görünümü 6 esden çok daha güzül bence 7 esde bu kasayı koruyup ekranı tam yapmalıdırlar veiç özelliğiyle yenilikler katmalıdırlar birde fiyatı her kesimin alabileceği şekilde olmalıdır

  4. iPhone 7’nin yukarıdaki resimdeki gibi çıkması neredeyse imkansız. Apple her ne olursa olsun aşağı kısmı ekrana eklemez. Çünkü bunun devamı o boş kısımlara tuş eklemeye gidecektir. Bu da iPhone’u samsunglaştırır. Resim sadece prototip bir çizim. Hayran tarafından yapılmıştır büyük ihtimal.

  5. APpple bu arala çok sık telefon çıkarmaya başladı bu da demek oluyor ki iphone alan kişler her sene bir yenisini alacak bu da çok saçma gelir. en azından bir tane al uzun süre kullan en iyisi teknoloji hem iyi hem de çok kötü

  6. Yeni iPhone’lar beklenirken hep tasarım odaklı haberler çıkıyor birde donanım özellikleriyle ilgili haberler çıksa daha iyi olur. Yeni telefonun donanım özellikleri merak ediyorum.

Bir Cevap Yazın