Artık Vücudunuzun Oksijen Seviye Görünür olacak

2
53

Deriye yapıştırılan özel bir dizayn, bedendeki oksijen seviyesini ölçme hususu ile ilgili güvenilir veriler sunulurken, insanların bedenlerine yapıştırılarak kullanılacak bu ürünler sıhhat ve teknoloji hususu ile ilgili geleceğe dair önemli ipuçları sağlıyor. Dijital göstergeli olan özel ürün, sürekli bedende ölçüm yapar iken , oksijen hususu ile ilgili da devamlı bilgi alınmasını sağlıyor.

Şu an amacıyla her ne kadar oksijen ölçümünde kullanılacak olsa da insanların sıhhat hususu ile ilgili farklı problemlerin takip edilmesi amacıyla bu tip aygıtların kullanılabileceğine de bu sefere geleceğe yönelik basitçe uygulanabilecek bir öngörü. Tokyo Üniversitesinde yapılan incelemelerde, aygıt birçok gönüllü üstünde denenirken, elde ettikleri neticelerin doğru olması ve güvenilir sonuçların alınması aygıtın herkes doğrulusunda kullanılması hususunda sıradan bir tehdit olmadığını da gözler önüne serdi.

Yeni sistemin bilhassa ameliyatlarda kullanılması beklenirken, ameliyata alınan bir bireyin oksijen seviyesi aygıt üzerinde eskisine göre daha faydalı bir şekilde ölçülebilecek. Mikroçip olarak isimlendirilen bu yeni teknolojilerde insanların bedenlerine rastgele bir zarar verilmezken, deri üstünde yapıştırılma yoluyla sarf edilen özel sistemler, devamlı çalışması vasıtası ile de bireylerin sağlığının takip edilmesini sağlıyor. Uyarılar Veriyor! Sistemde oksijen standardına göre özel bir renk sistemi kullanılır iken, kırmızı, mavi ve yeşil renk olarak bireyler durumu takip edebiliyor.

2 YORUMLAR

  1. Görseli görünce aklıma zamana karşı filmi geldi 🙂 ileride oksijen tansiyon gibi verileri büyük ihtimal ile bileğimizden saatı okur gibi okuyabileceğiz galiba

  2. Görseli görünce aklıma zamana karşı filmi geldi 🙂 ileride oksijen tansiyon gibi verileri büyük ihtimal ile bileğimizden saatı okur gibi okuyabileceğiz galiba

Bir Cevap Yazın