Galaxy S7 Avrupanın En İyisi

3
436

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, İngiltere, Fransa, ispanya, Belçika ve Hollanda bunun gibi ABD benzeri beş Avrupa ülkesinin popüler tüketici elektroniği medyası sebebi ile en fazla telefon modeli şekilde seçildi. Consumer Reports, Samsung’un son amiral gemisi Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’i satın alınabilecek en iyi akıllı telefonlar arasında bir numara olarak göstermişti.

S7 ve S7 edge
S7 ve S7 edge

Birkaç hafta sonrasında şimdi de, bir İngiliz tüketici elektroniği dergisi, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’e 92 ve 93 puan verdi. Bu puanı verirken telefonların dizaynı, kamera, giriş koruması ve microSD kart yuvası nitelikleri gösterilmiş. Galaxy S7 modellerinin aldığı bu puan şimdiye kadar alınanların en yükseği olarak belirtilmiş. aynı sürede Fransa`nın Que choisir, ispanya`nın OCU-Compra Maestra, Belçika Test Aankoop ve Hollanda`nın Consumentenbond bu gibi başka tüketici medya kaynakları da, ürün değerlendirmelerinde en iyi akıllı telefon olarak Galaxy S7 Edge’i seçti. Onlar da modelin görüntü kalitesi, kamera ve kullanılabilirlik dahil bütün mühim değerlendirme kategorilerinde en iyi dereceleri verdi.

3 YORUMLAR

  1. bana göre avrupanın değil ülkemüzin ve tüm dünyanın en iyisi sayılır ama sürekli yeni modeller çıkıyor insanlar hangisini kullanacağını bilemiyor

Bir Cevap Yazın