Oculus Rift Unity Pro Hediye Edecek

0
37

Geliştirilmeye başlayan ilk sanal gerçeklik gözlüklerinden olan Oculus Rift bu sefer o çok uçuk fiyatı ile ya da neredeyse sıradan hiç bir bilgisayarın sistem gereksinimlerini karşılayamayan gözlükten satın alacaklara küçük bir hediyesi var. Elimize geçen son bilgilere göre oyun geliştirmeye meraklı olan kullanıcılara hitap eden bir hediye diyebiliriz.

Oculus Rift

599$ gibi bir fiyat ile çok sayıda kullanıcıyı kendine küstürmüş olan Oculus Rift buna ragmen kendisine olan talebin hala çok büyük olduğu ortada. Firma geliştiriciler ve oyun geliştirme merakı bulunanlar için bir güzellik yaparak, mobil platformun en kullanışlı oyun motorlarından Unity’in Pro versiyonunu bu fiyata dahil etti. Oculus Rift‘i satın alanlardan, 4 aylık Unity Pro sürümünü de beraberinde verecek.

Ayrıca belirtelim ki ürün çok yakın bir zaman içerisinde, 16 Şubat itibari ile Türkiye saatiyle saat 18:00’de Amazon üzerinden, Microsoft Store ve Best Buy üzerinden sanal gerçeklik gözlüğünün sistem gereksinimlerini karşılayabilecek  hazır PC paketleri satışa başlayacak.Bu hazır paketler içinde kullanılan bilgisayar modelleri Asus, Dell ve Alienware tarafından üretilen bilgisayarlar kullanılıyor.

Bir Cevap Yazın