Periscope Gelen Büyük Yenilik

3
59

Twitter’ın canlı yayın platformu Periscope, beta olarak yeni özellik duyurdu. Kullanıcıların yayınlarını 24 saatliğine platforma kaydetmesine izin veren program, beta versiyonunda kalıcı kaydedilebilecek.

periscope kayıt
periscope kayıt

Periscope üzerinden yayın yapan kullanıcılar bugüne kadar videolarını sadece 24 saat süresince platform üzerinde kaydede biliyorlardı. Ya da bir başka alternatif olarak gerçekleştirdikleri yayını cep telefonlarına indirerek Youtube ve başka platformlara yükleye biliyorlardı. Beta versiyonu ile gelen özellik vasıtası ile platforma kalıcı olarak kayıt edilen videoları kullanıcılar istediği vakit girip dilediği gibi izleyebilecek.

Working on supporting broadcasts beyond 24h! Starting now, you can use our public beta by using #save in your title! https://t.co/LsjqsSib7v — Periscope TV (@periscopetv)

Vidolarını kalıcı olarak platform üzerinde kaydetmek isteyen kullanıcılar yayın başlıklarında ”#save” etiketini kullanmak yeterli. Kalıcı olarak platforma kayıt ettiğiniz videolarınızı daha sonra silebiliyorsunuz da.

3 YORUMLAR

Bir Cevap Yazın