Superhot, Xbox One İçin Çok Yakında

1
94

Şubat ayında PC ya çıkış yapan Superhot, Xbox One için ise gelecek hafta de çıkacak. Kickstarter projesi ile 250.000 dolar gibi pek de az azımsanmayacak bağış toplayan ve 2.5 senelik geliştirme aşamasının sonrası Şubat’ta PC’ye çıkan Superhot, haftaya da Xbox One’a geliyor.

FPS – Bulmaca türündeki oyunda zamanı dondurabilme yeteneğine sahip olan karakterimizle bulmacaları çözmemiz gerekmekte. Diğer oyunlarda pek karşılaşmadığımız bir oyun atmosferi ve grafik yapısına sahip olan oyun, oynanış yönünden de hayli ekstrem gözükmekte.

PC’de beklenilenin epey üstünde bir ilgiyle karşılaşan oyun, Xbox versiyonunda da konsol oyuncularını kendisine çekmeye çalışacak. Xbox One da sadece dijital ortam olarak satılacak olan yeni oyun, 3 Mayıs’ta çıkıyor. Geliştirici, oyunun çıkışından sonra oyuna ait bedava içeriklerin de sunulacağını açıkladı.

1 YORUM

  1. FPS – Bulmaca türündeki oyunda zamanı dondurabilme yeteneğine sahip olan karakterimizle bulmacaları çözmemiz gerekmekte.buradan anladığım kadarı ile bulmaca oyunu ve sizde bunu çözmek için yarışıyorsunuz.

Bir Cevap Yazın